SKOLĒNU LĪDZPĀRVALDES ATVĒRTĀ SĒDE

2019. gada 4. oktobrī norisinājās skolēnu līdzpārvaldes organizētā atvērtā sēdē, kuras ietvaros skolēnu līdzpārvaldes vadība iepazīstināja skolēnus ar līdzpārvaldes darbību.

Sēdes norisē, skolēniem bija iespēja iepazīties ar skolēnu līdzpārvaldes darbību, uzdevumiem, mērķiem, kā arī uzzināt katras komitejas darbības virzienu. Savas komitejas darbību prezentēja katras komitejas vadītājs.

Skolēni piedalījās arī interaktīvajā aptaujā, kurā tie atbildēja uz jautājumiem par līdzpārvaldes darbību. Aptaujā savas atbildes iesniedza aptuveni 60 skolēni. 

 

 

Skolēniem bija arī iespēja uz vietas pieteikties kāda no līdzpārvaldes komitejām, tādējādi, iesaistoties skolas ārpusklases dzīvē.

Kopumā saņēmām 83 pieteikumus darboties skolēnu līdzpārvaldē. Iespaidīgs skolēnu skaitlis, kas nevar nenozīmēt, ka šogad skolēnu līdzpārvalde būs aktīva un darbīga.

Pieteikties skolēnu līdzpārvaldē var jebkurš skolēnu, mēs būsim tikai priecīgi un pateicīgi par jauniem locekļiem mūsu skolas darba rūķu lokā. Iesaisties un radi izmaiņas!

 

 

Rakstu sagatavoja:

Skolēnu līdzpārvaldes priekšsēdētājs

Eduards Romans

 

You may also like...