TŪRISMA DIENA 2019

2019. gada 22. septembrī, Ozolmuižas pagastā norisinājās rudens sporta aktivitāšu pasākums “Tūrisma diena” , kurā piedalījās 9. – 12. klašu skolēni.

Pasākuma norisē jaunieši dalījās grupās un veica dažādus sportiskus, matemātiskus, ģeogrāfiskus uzdevumus. Tie pārbaudīja un izaicināja, kā arī attīstīja savas domāšanas spējas, veiklumu un komandas darbu. Pasākuma noslēgumā Ozolmuižas pagasta kultūras namā notika apbalvošana un diskotēka, kurā pasākuma dalībnieki saņēma pateicības un medaļas par to centību, atraktivitāti un piedalīšanos pasākumā, pēc kā arī noslēdza dienu ar dejām un mūziku.

20 września 2019 r. uczniowie klas 9.-12. Państwowego Polskiego Gimnazjum w Rezekne mieli okazję brać udział w grach sportowych, organizowanych przez Dniu Turystyki.

Podczas wydarzenia, uczniowie dzielili się grupami i wykonywali różnorodne zadania sportowe, matematyczne i geograficzne, które rozwijały ich myślenie, zwinność i pracę zespołową. Na zakończenie imprezy w Domu Kultury miejscowości Ozolmuiža odbyła się dyskoteka, każdy dostał medalę za staranie i zrobioną pracę.


 

 

Rakstu sagatavoja:

Skolēnu līdzpārvaldes mediju un informācijas

komitejas vadītāja

Anastasija Šerkina

 

You may also like...