Žetonu vakars “..visam savs laiks.”

8.martā Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā svinēja abiturientu  svētkus – Žetonu vakaru.  Uz svinīgu pasākumu skolas aktu zālē pulcējās 12. klases skolēni, vecāki, skolotāji, ciemiņi.

Šogad Žetonu vakara tēma bija “Es un mans laiks”, bet moto “..visam savs laiks.” RVPĢ Žetonu vakars parasti sākas ar skolas tradīciju – 12. klases skolēni dejo polonēzi. Direktore O. Burova kavējās atmiņās, vēlēja veiksmi un izdošanos eksāmenos. Un tad 12.klases skolēniem direktore un klases audzinātāja I. Melne pasniedza žetonu – gredzenu ar iegravētiem burtiem RVPĢ. Žetons tā ir piederības zīme skolai.

12.klases jauniešus sveica 11. klases skolēni, viņi skolas biedriem bija sagatavojuši video par skolas laiku un veltīja dziesmu “Dar´ ko var, dar´ ko var – divpadsmitiem jāuzvar!” Savukārt 12. klases  jaunieši paldies vārdus veltīja vecākiem, kas deva spārnus, lai varētu sasniegt  sapņus, un pateicības vārdus skolotājiem par zināšanām un dzīves mācību. Svinīgās daļas noslēgumā visi klātesošie kopā dziedāja RVPĢ himnu.

Žetonu vakara otrajā daļā  12.klase bija iestudējuši šovu “Jānis meklē sievu.” Jaunieši gan dziedāja, gan dejoja, rādīja skeču poļu valodā un atklāja savus talantus. Skatītāji gan smējās, gan priecājās par jauniešu humoru, atraktivitāti un fantāziju.

Paldies jauniešiem par radošo pasākumu,  lai tas ir kā virzītājspēks, atklājot jaunas virsotnes, izzinot pasauli un sasniedzot mērķus!

Jauniešu iespaidi par Žetonu vakaru:

Renāte: “Žetonu vakars bija ļoti aizraujošs, noteikti atmiņā paliks uz ilgu laiku. Kopā ar klasi, veidojot lugu, mēs ļoti saliedējāmies. Vakars raisa pozitīvas atmiņas.”

Raitis: “Žetonu vakars bija ļoti iespaidīgs, tas bija labi organizēts, luga bija ļoti pārdomāta un jautra. Tie ir mūsu pozitīvākie iespaidi skolā!”

Santa: “Žetonu vakara pasākums bija interesants. Par to liecina saņemtie komplimenti un pateicības vārdi. Paldies visiem par mājīgo un patīkamo atmosfēru. 12. ­– labākie!”

You may also like...