12.klases absolventi dodas savā sapņu ceļojumā

Jūnijs – pīpeņu, peoniju, rudzupuķu un zāļu ziedēšanas laiks. Jūnijs – vasaras Saulgriežu, Jāņu un  ceļojumu laiks. Un 2023. gada 22. jūnijā 12.klases absolventi svinēja izlaidumu un devās savā sapņu  ceļojumā.  Izlaidums  ikvienam absolventam ir liels pārdomu laiks, jo viņi  stāv dzīves krustcelēs un izvēlas savu īsto  ceļu. Savam skaistākajam sapņu ceļojumam 12.klases absolventi gatavojās 12 gadus. Viņi lasīja, plānoja, domāja un cerēja.  Nu re, jaunā dzīves ceļojuma koferi ir piepildīti un gaida.

 

Absolventus svētkos sveica direktore Olga Burova, 12.klases audzinātājas – Galina Ivanova un Svetlana Ščerbakova, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, poļu biedrības pārstāve Svetlana Semeņaka, Valsts robežsardzes koledžas direktora vietniece mācību darbā pulkvede Daiga Kupcāne un absolventu vecāki.

 

Vēlam absolventiem piepildīt savus sapņus un izaicinām doties tur, kur vēl nav būts, darīt to, kas vienmēr gribēts, bet palicis neizdarīts. Koferi gatavi, kompasi un kartes ir rokā. Neapstājies! Tu pats piepildi sevi. Tagad celies un dodies pēc tā, ko tu vēlies! Izbaudi kalnā kāpienu! Bet paturi prātā, ka tu dodies ceļā uz virsotni.

You may also like...