Baltijas jūras tīrība sākas …

     26.aprīlī ir Vislatvijas talka, kur ikviens var pielikt savu darbu un labas domas tīrākai Latvijai. Šogad talkojot, īpaši piedomāsim par Baltijas jūras tīrību. Baltijas jūras piekraste Latvijas teritorijā ir viena no skaistākajām vietām Latvijā, tāpēc ir svarīgi izprast, kas ir Baltijas jūra, kā šeit dzīvo zivis, roņi, aļģes un citas dzīvas būtnes, kā cilvēks ir ietekmējis Baltijas jūras tīrību.
Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā ir apskatāma Latvijas Dabas muzeja izstāde „Baltijas jūra”, kā arī skolēnu radošo darbu izstāde „Baltijas jūras tīrība sākas…”. Visi interesenti izstādi var apskatīt Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas izstāžu zālē katru darba dienu līdz 15.maijam.
Lai veicas padarīt skaistāku mūsu Rēzekni, kā arī neaizmirst, ka tieši šeit, Rēzeknē, mēs varam palīdzēt Baltijas jūrai, jo Rēzeknes upes ūdeņi tiešā veidā aizplūst līdz Baltijas jūrai! Tīra Rēzekne, Rēzeknes upe ir labs un svētīgs darbs Baltijas jūrai!

Fotogrāfijās ir izstāde un skolēnu darbi “Baltijas jūras tīrība sākas….”

Tā kā šogad Lielajā talkā īpaši piedomājam par Baltijas jūru, tad visi talkotāji un citi interesenti tiek laipni gaidīti apskatīt šo izstādi.

Arī sestdien pulcēsimies, lai sakoptu skolai ierādīto teritoriju.Uz lielo talku pulcējamies sestdien, 26.aprīlī, plkst.9.45 pie skolas, līdzi ņemot darba cimdus un labu, darbīgu noskaņojumu!

Anita Vaivode,
Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas Starptautiskās ekoskolu programmas koordinatore

You may also like...