Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēni projektā “Domā tālāk” darbojās karameļu darbnīcā

Biedrība „RTA absolventu asociācija” projekta „Domā tālāk” – priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā ietvaros 22. novembrī organizēja karameļu darbnīcu. 20 skolēni darbojās darbnīcā, kuru vadīja SIA „TOP končas” pārstāvji. Skolēniem bija iespēja vairāk uzzināt par karameļu veidošanas principiem, izvēlēties noformējumu, attēlus un plašāk uzzināt pagatavošanas tehniku. Katrs skolēns atbildīgi veidoja savu darbu, gūstot zināšanas un pieredzi, uzlaboja komunikācijas prasmes, sadarbojās ar citiem skolēniem komandā.  Bērni un jaunieši atzina, ka nav iepriekš saskārušies ar šādu nodarbi.

Tiem, kuriem darbs veicās raitāk, bija iespēja palīdzēt citiem, tādējādi nodarbība tika pavadīta draudzīgā atmosfērā un ar radošu noskaņojumu. Visi guva jaunu pieredzi un gandarījumu par paveikto.

Eiropas Sociālā fonda projekts „Domā tālāk” – priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā tiek īstenots sadarbībā ar              biedrību „RTA absolventu asociācija” un Rēzeknes pilsētas domi.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” tiks īstenots līdz 2022. gada 31. decembrim. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 

Informāciju sagatavoja: biedrības „RTA absolventu asociācija” valdes locekle Lolita Kivleniece-Kuzņecova

You may also like...